אודותיי

נעים להכיר:)

אני עו"ד, יזמית נדל"ן ומומחית להשקעות נדל"ן בישראל.

בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים וכלכלה. במסגרת פעילותי כיזמית נדל"ן יזמתי מספר פרויקטים למגורים בישראל וליוויתי עשרות ישראליות וישראלים ברכישות נדל"ן בארץ.

בנוסף, אני כותבת ומרצה בתחום העירוניות, התחדשות עירונית, כלכלה עירונית וכל המחבר בין אנשים, סביבה וכלכלה. יש לי פינה קבועה בתוכנית הקומה ה12 המשודרת בקשת, בה אני מנתחת את השוק הישראלי בעיניים רב תחומיות על מנת להבין את התנהגות והתנהלות השוק הישראלי טרם ביצוע השקעות בישראל.

הניתוח שלי כולל היבטים היסטוריים, חברתיים, דמוגרפיים, גאוגרפיים, כלכליים, מגדריים, אקלימיים ועוד מספר רב של היבטים חשובים אשר נלקחים בחשבון טרם ההשקעה.

"אבל למה אצטרובל?"

(או השקעות נדל"ן והקשר לטבע)

הבחירה באצטרובל כלוגו לפעילותי הנדלנ"ית היתה הכי אינטואיטיבית וברורה לי מהרגע הראשון וזאת משלוש סיבות:

הסיבה הראשונה היא היסטורית-ספרותית –  בתיכון אחת המורות האהובות עליי הייתה המורה לספרות. היא לימדה מתוך תשוקה עמוקה למילים וסיפורים וכשהיא דיברה על המיתולוגיה היוונית אי אפשר היה שלא להיסחף יחד איתה לאולימפוס ולדמיין את האלים יושבים ורוקמים מזימות.

דיוניסוס ,אל הצמיחה והפריון (המוכר יותר כאל היין משום שבחגיגות האביב הרבו לשתות יין), מתועד כשבידו מוט ובקצהו איצטרובל. האצטרובל במיתולוגיה היוונית מסמל שפע, צמיחה ופריון!

הסיבה השניה היא מתמטית-מדעית – מבנה האצטרובל מהווה דוגמא מושלמת לסדרת פיבונאצ׳י בטבע. למה הכוונה? מספר הקשקשים של האיצטרובל הולך וגדל משורה לשורה על פי חוקיותה של הסדרה – שני איבריה הראשונים הם 1, 1 וכל איבר לאחר מכן שווה לסכום שני האיברים הקודמים לו. מה שהכי מעניין בסדרה הזו הוא שהיחס בין שני איברים עוקבים בה שואף ליחס הזהב, ויחס הזהב מייצג פרופורציה בטבע ובאומנות ולמעשה מהווה את הבסיס לחקר האסתטיקה.

במילים פשוטות, הקשקשים של האצטרובל הם מייצג טבעי של אסתטיקה ושלמות!הסיבה השלישית היא ריגשית ובנפשי – האצטרובלים מזכירים לי את הבית שלי וחווית ילדות תמימה וקסומה של איסוף צנוברים ושהייה משותפת עם אבי ועם חברים מהגן במרחב הפתוח הנמצא במרחק הליכה קצר מהבית.

אצטרובלים עבורי הם סמל לשפע, לאסתטיקה ולהנאה מהחיים בעיר ומשקפים את המאפיינים החשובים בהשקעה נדל״נית טובה.
כזו שמייצרת ערך ושפע כלכלי, אסתטיקה וקסם.

שלכם,

בלה ברדה ברקת

אהבתם? שתפו לחברים!